top of page
Владислав Іванов

Чим відрізняється професійний музикант від аматора? 🤔

Оновлено: 24 вер.

Музика — це не лише мистецтво, але й робота, яка вимагає чіткого підходу. Сьогодні поговоримо про ключові відмінності професіоналів від тих, хто лише захоплюється музикою.


📆 Стабільність та плановість


Один із секретів успіху проєкту YAKTAK саме у тому, що він регулярно випускає контент (відео, музику), і тим самим показує свій професійний підхід до своєї діяльності. Професіонал має чіткий графік роботи над собою, виступами та створенням нових проектів. Він не чекає натхнення, а працює регулярно, як над технікою, так і над створенням музичного контенту.


📚 Постійне навчання


Справжній музикант завжди шукає нові знання та досвід. Курси, майстер-класи, нові інструменти — він постійно вдосконалює свої навички, щоб відповідати сучасним вимогам. Навіть музиканти найвищого рівня продовжують відвідувати викладачів, шукати нові шляхи подачі, та впроваджувати нові знання та навички у свою творчість.


📍 Зрозуміла мета та позиціонування


У професіонала є чітке уявлення про те, ким він є як артист і яку емоцію чи ідею він хоче донести своїй аудиторії. Його творчий шлях — це не хаотичні кроки, а цілеспрямований рух до мети. Це є і одним з важливих мотиваційних моментів, бо якщо у вас ціль "бути крутим джазовим музикантом", а вас чогось не слухають на рок-фестивалі і це ввело вас в депресію, то ви просто не розумієте що і навіщо ви робите.


🎁 Брендинг артиста


Справжній музикант — це не просто виконавець. Він створює навколо себе унікальний імідж, який виділяє його серед інших. Це і візуальна складова, і унікальний стиль, і особисте спілкування з фанатами. Якщо у вас не має проблем із попереднім пунктом, тоді ви маєте можливість підлаштувати себе і свій бренд під ті вимоги, що ставить перед вами КОНКРЕТНО ВАША ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ. Так, можна і зіграти на контрасті і виконувати панк-рок на класичному роялі, та тоді це вже ваша маркетингова стратегія.


🤑 Монетизація


Професійний музикант розуміє, як перетворити свою творчість у стабільний дохід. Це не лише концерти, а й продажі музики, мерч, колаборації та інші джерела заробітку. Відразу відповідаючи на зауваження більшості "Музикою майже неможливо заробляти!", поставлю вам ряд запитань: У вас в місті ніхто не слухає музику і не має закладів харчування, де грають музиканти? Чи можливо у вас в місті не має жодного гурта, що грає хоча б приблизно у вашому стилі? Якщо все дійсно так погано, тоді ви маєте робити вибір на користь музики (або не робити) і їхати (або не їхати) у середнє, а то і велике місто, де все це є. Ми ніколи не зможемо перемогти наш мозок і, нажаль, коли він не бачить конкретної користі від якогось зайняття, він може самостійно зупиняти нас на шляху до мрії.


Музика — це не тільки покликання, але й професія, яка вимагає чіткого планування та самовдосконалення, то ж почніть з професійного відношення до неї і одного дня ви станете професіоналом і в очах інших 🎤🔥

22 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

留言


bottom of page